Zespół pracowników oddziału firmy SEATRANS w Polsce:

Piotr Masny - General Manager

tel.: +48 58 72 82 807
mob.: +48 512 133 950
piotr.masny@seatrans.no
Dominika Warszawska - Crewing Officer

tel.: +48 58 72 82 806
mob.: +48 502 399 288
dominika.warszawska@seatrans.no
Ania Krzystyniak - Crewing Assistant

tel.: +48 58 72 82 805
mob.: +48 504 211 113
anna.maria.krzystyniak@seatrans.no
Iwona Paterka - Accountant

tel.: +48 58 72 82 804
mob.: +48 505 116 378
iwona.paterka@seatrans.no
Iwona Glysz - Accounting Assistant

tel.: +48 58 72 82 814
mob.: +48 603 673 673
iwona.glysz@seatrans.no
Robert Paterka - PMS Coordinator

tel.: +48 58 72 82 809
mob.: +48 502 612 523
robert.paterka@seatrans.no
Jacek Krajewski - Technical Superintendent

tel.: +48 58 72 82 802
mob.: +48 509 881 285
jacek.krajewski@seatrans.no
Tomasz Sabatowski - Technical Superintendent

tel.: +48 58 72 82 803
mob.: +48 601 069 910
tomasz.sabatowski@seatrans.no
Tomasz Kamiński - Technical Superintendent

tel.: +48 58 72 82 808
mob.: +48 604 194 970
tomasz.kaminski@seatrans.no